Ferie 2022 w Zamku

Miejsko Gminny-Ośrodek Kultury w Przedczu zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych.

Przypominamy o konieczności wcześniejszego zapisania się na zajęcia.

Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, opublikowaną w Dzienniku Ustaw (poz. 2311), zmiany będą obowiązywały do 31 stycznia 2022 r. ​Nadal obowiązuje limit jedna osoba na 15 m² w przestrzeniach zamkniętych bez wyznaczonych miejsc dla publiczności – na koncertach, w domach kultury, bibliotekach, muzeach i galeriach sztuki.

Zapisu można dokonać osobiście w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Przedczu, ul. Zamkowa 5, 62-635 Przedecz, telefonicznie pod nr (63) 27 38 489, mailowo na adres: mgokprzedecz@wp.pl (w tytule proszę wpisać Ferie 2022 w Zamku) bądź za pomocą komunikatora Messenger.

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.