Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Przedczu

Oferta pracy

Utworzono dnia 02.06.2022

zatrudni instruktora

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Przedczu, ul. Zamkowa 5.

Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres określony próbny

Wymiar etatu: 1.0

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 04.07.2022

Wynagrodzenie brutto: 3.010,00 PLN

System wynagradzania: czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca również w wolne dni

Zakres obowiązków wykonywanych na stanowisku:

  • organizowanie imprez kulturalnych,
  • prowadzenie kółek zainteresowań (artystyczne, muzyczne, historyczne),
  • dokumentacja pracy własnej i placówki,
  • promocja działalności Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury,
  • prowadzenie różnorodnych konkursów dla dzieci i młodzieży,
  • obsługa sprzętu audiowizualnego i estradowego.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra umiejętność obsługi komputera,
  • kreatywność, umiejętność podejmowania decyzji,
  • zdolność i otwartość w komunikowaniu się,
  • odpowiedzialność i wysoki stopień zaangażowania w pracę,
  • dyspozycyjność (posiadanie prawa jazdy kat. B),
  • umiejętność prowadzenia zajęć z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi,
  • umiejętność współpracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętności artystyczne plastyczne, taneczne i muzyczne itp.,
  • inicjatywa dobrej organizacji pracy i chęci doskonalenia umiejętności,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, systematyczność, skrupulatność oraz zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją (czasu i zadań)
  • umiejętność projektowania wydarzeń artystycznych i rekreacyjnych.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (CV) z opisem dotychczasowej kariery zawodowej opatrzony klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”,
  • list motywacyjny,
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

Oferty należy składać osobiście w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Przedczu przy ul. Zamkowej 5 lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: mgokprzedecz@wp.pl do dnia 30.06.2022 r.

Osoba wybrana na stanowisko instruktora zostanie poinformowana niezwłocznie po zakończeniu rekrutacji.

ZAŁĄCZNIKI:

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny