Kujawskie Sypanie Wzorów Piaskiem 2020

Utworzono dnia 23.06.2020
21 czerwca 2020 r. odbył się kolejny Konkurs pod nazwą "Kujawskie Sypanie Wzorów Piaskiem".
W obecnych warunkach, podyktowanych epidemią koronawirusa, nasze lokalne święto miało nieco inny wygląd - został przeprowadzony sam konkurs sypania wzorów. Mamy nadzieję, że już wkrótce sytuacja się ustabilizuje i przyszłoroczne święto odbędzie się z udziałem zaproszonych gości, a także z oprawą artystyczną i innymi towarzyszącymi atrakcjami.
Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Kropidłowskiemu Staroście Kolskiemu, Radzie Powiatu Kolskiego, Panu Jarosławowi Sobańskiemu Radnemu Powiatowemu, Pani Dorocie Szkudlarek Naczelnikowi Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji w Starostwie Powiatowym w Kole oraz Panu Witoldowi Siwińskiemu Burmistrzowi Miasta Przedecz za wsparcie finansowe 22. Konkursu "Kujawskie Sypanie Wzorów Piaskiem". Dzięki dotacji, którą otrzymaliśmy zakupiono nagrody dla zwycięzców konkursu.
Dziękujemy również komisji konkursowej, która czuwała nad prawidłowym przebiegiem konkursu i spośród uczestników wyłoniła laureatów w 3 kategoriach wiekowych.
Także raz jeszcze dziękujemy wszystkim, dzięki którym konkurs mógł się odbyć, a uczestnikom, w szczególności zwycięzcom, gratulujemy talentu.

Kujawskie Sypanie Wzorów Piaskiem 2020

Utworzono dnia 26.02.2021, 14:42

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.